QR-код Інтернет-сайту веб-порталу Головного управління Держкомзему у Миколаївській областіВерховна Рада 17 березня прийняла у другому читанні і в цілому законопроект, що передбачає запровадження мораторію терміном на 5 років на зміну цільового призначення земельних ділянок об’єктів благоустрою усіх форм власності, що мають рекреаційне призначення.
Відповідний проект (№ 2443 від 25.04.2008 р.), ініційований нардепом фракції НУ-НС Іваном Зайцем, підтримали 295 народних депутатів.
Законопроект передбачає запровадити мораторій терміном на 5 років на зміну цільового призначення земельних ділянок об’єктів благоустрою усіх форм власності, що мають рекреаційне призначення і розташовані в містах та інших населених пунктах, таких як зелені зони та об’єкти фізичної культури і спорту, в тому числі стадіони, спортивні та дитячі майданчики.
Також передбачається розширити площу земель рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах з забезпеченням до 2012 р. їх зростання на 5-10%.
З метою удосконалення державної політики в сферах земельних відносин та охорони здоров’я населення та з питань дітей, молоді та спорту, а також відповідно до вимог пункту 3 статті 52 Земельного Кодексу України, Кабінету Міністрів України доручається розробити проект закону про землі рекреаційного призначення.

(За матеріалами газети "Реклама на село")QR-код інформаційної картки Головного управління Держкомзему у Миколаївській області