На цьому тижні відбулися 22 особистих прийоми громадян у територіальних структурних підрозділах Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області. Серед них 13 прийомів провели начальники відділів, на які звернулося 12 осіб, та 9 прийомів – заступники начальників, які прийняли 7 осіб.

На прийомах порушувались проблеми щодо отримання витягу з Державного земельного кадастру, присвоєння кадастрового номера та державної реєстрації земельної ділянки.
Були роз’яснені питання стосовно надання та приватизації земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства,  у тому числі учасникам АТО (ООС), проведення інвентаризації земель у садівничому кооперативі.

Керівники районних відділів відповіли на запитання стосовно переоформлення земельних ділянок по спадщині, встановлення меж земельних ділянок, передачі в оренду пасовищ,  реєстрація та переукладання договорів оренди, затвердження документації із землеустрою.

За результатами прийомів керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали роз’яснення та рекомендації згідно з чинним земельним законодавством України.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.

""

" "