На цьому тижні відбулися 23 особистих виїзних прийоми громадян у територіальних структурних підрозділах Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області. Серед них 13 прийомів провели начальники відділів, на які звернулася 15 осіб, заступники начальників – 10 прийомів, які прийняли 12 осіб.

Мешканців районів цікавили питання з приводу державної реєстрації земельної ділянки, приватизації присадибних земельних ділянок,  встановлення меж земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Також порушувались проблеми щодо  присвоєння кадастрового номера, відведення земельних ділянок для громадських пасовищ та для комерційної діяльності. Були роз’яснені питання надання та приватизації земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, у тому числі учасникам АТО(ООС),  укладання договорів оренди, поділ земельної ділянки.

Землевпорядники районних відділів відповіли на запитання стосовно переоформлення земельних ділянок з постійного користування у приватну власність та по спадщині,  затвердження документації із землеустрою,  отримання довідки про земельну ділянку, отримання копії проекту землеустрою, зміни цільового призначення земельної ділянки, проведення інвентаризації земель.

За результатами прийомів керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали роз’яснення та рекомендації згідно з чинним земельним законодавством України.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.