На цьому тижні відбулися 25 особистих прийомів громадян у територіальних структурних підрозділах Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області. Серед них 12 прийомів провели начальники відділів, на які звернулося 11 осіб, та 13 прийомів – заступники начальників, які прийняли 12 осіб.

Мешканців районів цікавили питання з приводу державної реєстрації земельної ділянки, приватизації присадибних земельних ділянок.

Також порушувались проблеми щодо порядку  отримання витягу з Державного земельного кадастру, присвоєння кадастрового номера, отримання витягу з нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Були роз’яснені питання стосовно надання та приватизації земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, у тому числі учасникам АТО(ООС).

Землевпорядники районних відділів відповіли на запитання стосовно отримання земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, переоформлення земельних ділянок з постійного користування у приватну власність та по спадщині.

За результатами прийомів керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали роз’яснення та рекомендації згідно з чинним земельним законодавством України.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.

"

"