Протягом тижня у територіальних структурних підрозділах Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області відбулися 26 особистих прийомів громадян. Серед них 15 прийомів провели начальники відділів, на які звернулося 18 осіб, заступники начальників – 11 прийомів, які прийняли 8 осіб.

На цьому тижні актуальними були питання: державної реєстрації земельної ділянки, внесення змін та отримання витягу з Державного земельного кадастру, надання та приватизації земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, у тому числі учасникам АТО (ООС), отримання земельної ділянок для комерційної діяльності та в оренду для сінокосіння.

Землевпорядники районних відділів відповіли на запитання стосовно переоформлення земельних ділянок по спадщині, оформлення документації із землеустрою, розпаювання фермерського господарства, використання проектних доріг, оформлення права на земельну ділянку для ведення садівництва за рішенням суду, отримання копії державного акту на земельну ділянку у зв’язку з втратою оригіналу.

За результатами прийомів керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали роз’яснення та рекомендації згідно з чинним земельним законодавством України.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.