На цьому тижні відбулися 27 особистих виїзних прийомів громадян у територіальних структурних підрозділах Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області. Серед них начальники відділів провели 15 прийомів, на які звернулися 30 громадян. Заступники начальників провели 12 прийомів, на які звернулося 14 громадян.

Наразі громадян цікавили питання щодо приватизації присадибної земельної ділянки, отримання в оренду земельної ділянки для створення громадських пасовищ, порядок продажу земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства  та присадибної  земельної ділянки.

"

Також порушувались проблеми щодо отримання відомостей з Державного земельного кадастру, присвоєння кадастрового номеру, укладання, розірвання та продовження договорів оренди земельної ділянки, переоформлення  земельних ділянок с постійного користування у приватну власність.

Громада Водяно-Лоринської сільської ради звернулась до землевпорядників  щодо оформлення земельних ділянок під об’єктами комерційного призначення.

"

Мешканцям районів роз’яснили питання щодо одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації для ведення особистого селянського господарства громадянам, у тому числі учасникам АТО, встановлення меж земельних ділянок, розпаювання фермерського господарства, вирішення земельних спорів, отримання довідки про наявність земельної ділянки.

""

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За результатами прийомів були надані роз’яснення та рекомендації згідно з чинним земельним законодавством України.
Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.