На цьому тижні відбулися 28 особистих виїзних прийомів громадян у територіальних структурних підрозділах Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області. Серед них 16 прийомів провели начальники відділів, на які звернулася 21 особа, та 12 прийомів – заступники начальників, які прийняли 15 осіб.

Мешканців районів цікавили питання з приводу державної реєстрації земельної ділянки, приватизації присадибних земельних ділянок та земельних ділянок для городництва і садівництва, встановлення меж земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Також порушувались проблеми щодо внесення відомостей в Державний земельний кадастр, присвоєння  кадастрового номера, отримання витягів з Державного  земельного кадастру  та нормативної грошової оцінки земельних ділянок. Були роз’яснені питання надання та приватизації земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, у тому числі учасникам АТО(ООС), укладання договорів оренди, відведення земельної ділянки для громадських пасовищ та для розширення промислового майданчику (кар’єру), вирішення земельних спорів, самовільне зайняття земельної ділянки, розорення пасовищ, використання полезахисних лісових смуг, включення земельної ділянки в перелік на земельні торги.

Землевпорядники районних відділів відповіли на запитання стосовно переоформлення земельних ділянок з постійного користування у приватну власність, виготовлення та затвердження документації із землеустрою, оформлення земельних ділянок при поділі майна, під складськими приміщеннями.

За результатами прийомів керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали роз’яснення та рекомендації згідно з чинним земельним законодавством України.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.

"" "