На цьому тижні відбулися 28 особистих виїзних прийомів громадян у територіальних структурних підрозділах Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області. Серед них начальники відділів провели 17 прийомів, на які звернулися 30 громадян. Заступники начальників провели 11 прийомів, на які звернулося 14 громадян.

"Юрій

Наразі громадян цікавили питання щодо отримання земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства громадянам та учасникам АТО, переоформлення права на земельну ділянку (спадщина).

"

Також порушувались питання встановлення (відновлення) меж, інвентаризації земельних ділянок та оформлення документів на земельні ділянки, що  перебувають у користуванні членів садового товариства.

"Юрій

Мешканцям районів були надання роз’яснення з питань приватизації присадибної земельної ділянки, будівництва та обслуговування індивідуального гаража.

"Юрій

За результатами прийомів були надані роз’яснення та рекомендації згідно з чинним земельним законодавством України.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.