У січні  2021 року Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області було розглянуто та надано відповіді на 107 звернень громадян, з яких 25 звернень надійшло від Миколаївської облдержадміністрації, 12 звернень – з Урядової «гарячої лінії».

протягом січня  до Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області звернулись такі категорії громадян:

багатодітні родини – 1 звернення;
учасники бойових дій – 11 звернень;
особи з інвалідністю – 2 звернення;
одинокі матері –  1 звернення;
особи, що постраждали від аварії на ЧАЕС – 1 звернення;
пенсіонери – 7 звернень;
особи без пільг – 72 звернення.

У зверненнях громадяни найчастіше порушували такі питання: надання, вилучення земельних ділянок (31 звернення); присвоєння кадастрового номеру та видачі витягів з ДЗК (29 звернень);  роз’яснення вимог земельного законодавства(13 звернень); оформлення правовстановлюючих документів на  земельні ділянки (12 звернень);  регулювання орендних відносин ( 8 звернень) та вирішення земельних спорів (3 звернення).

Протягом минулого місяця  Головним управління Держгеокадастру у Миколаївській області розглянуто 8 повторних звернень громадян щодо отримання земельних ділянок у власність, виплати орендної плати орендарем, проведення перевірки законності використання земельних ділянок.

Загалом до Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області у січні поточного року звернувся та отримав письмові відповіді у встановлені чинним законодавством строки 101 громадянин.