Загалом з початку року опрацьовано 114 запитів на публічну інформацію, з них шість дублетних, вісім повторних.

89 запитів подані фізичними особами, 25 — юридичними (ГО, ТОВ, ПП, ДП, ФГ).

43 запити надійшло з Миколаєва, по 5 — з Кривоозерського та Новобузького району, 4 — з Дніпра, по 3 — з Новоодеського та Первомайського району, по 2 — з Київської, Івано-Франківської, Херсонської областей, Веселинівського, Вітовського, Казанківського, Очаківського районів, по одному — з Кіровоградської області, Баштанського, Березнегуватського, Вознесенського, Новоодеського, Снігурівського районів, 31 — без визначеного регіону.

31 запит надійшов поштою, 70 — електронною поштою, 13 — персонально.

Управління державного земельного кадастру було залучено до розгляду 35 запитів, юридичне управління — 13 запитів, управління землеустрою та охорони земель — 50 запитів, управління з контролю за використанням та охороною земель — 7 запитів, відділ ринку та оцінки земель — 11 запитів, управління персоналом — 5 запитів, фінансове управління — 3 запитів, управління адміністративно-організаційного забезпечення — 2 запитів, сектор звернень громадян та доступу до публічної інформації — 9 запитів, сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю — 3 запитів, відділ у Веселинівському районі — 13 запитів, відділ у Березанському, районі — 6 запитів, відділи у Березнегуватському, Вітовському районах — по 5 запитів, відділ у Миколаївському районі — 12 запитів, відділ відділи у Вознесенському, Єланецькому, Кривоозерському районах — 4 запитів, відділ у Казанківському, Первомайському районах — по 3 запитів, відділи у Новобузькому, Новоодеському районах — по 2 запити, відділи у Арбузинському, Очаківському районі — по 1 запиту.

Найбільше запитів надійшло у лютому (27), найменше — у травні (10).

Нагадуємо, що індивідуальний або колективний запит на публічну інформацію можна подати у довільній формі Головному управлінню усно, письмово чи в іншому вигляді (54034, м. Миколаїв, просп. Миру, 34, тел. 76-56-83, http://mykolaivska.land.gov.ua/podaty-zapyt-na-publichnu-informatsiiu/). Ознайомитися з тематикою звернень можна за посиланням https://drive.google.com/open?id=1YdWvFJgT4M8SIYpOzN90iI0KZBhsqz99