Загалом з початку року опрацьовано 48 запитів на публічну інформацію, з них одне дублетне, два повторні. 38 запитів подані фізичними особами, 10 — юридичними (ГО, ТОВ, ПП, ДП, ФГ).

20 запитів надійшло з Миколаєва, 2 — з Кривого Озера, по одному — з Київської, Кіровоградської областей, Херсона, Вознесенського, Казанківського, Новоодеського, Очаківського, Первомайського районів, 18 — без визначеного регіону.

12 запитів надійшло поштою, 31 — електронною поштою, 5 — персонально.

Управління державного земельного кадастру було залучено до розгляду 18 запитів, юридичне управління — 4 запитів, управління землеустрою та охорони земель — 23 запитів, управління з контролю за використанням та охороною земель — 2 запитів, відділ ринку та оцінки земель — 7 запитів, управління персоналом — 3 запитів, фінансове управління — 2 запитів, сектор звернень громадян та доступу до публічної інформації — 1 запиту, відділ у Веселинівському районі — 6 запитів, відділ у Вітовському районі — 4 запитів, відділ у Миколаївському районі — 5 запитів, відділ у Березнегуватському районі — 3 запитів, відділи у Березанському, Єланецькому, Казанківському, Кривоозерському районах — по 2 запити, відділи у Арбузинському, Вознесенському, Новоодеському, Первомайському районі — по 1 запиту.

Найбільше запитів надійшло у лютому (27), найменше — у січні (21).

Нагадуємо, що індивідуальний або колективний запит на публічну інформацію можна подати у довільній формі Головному управлінню усно, письмово чи в іншому вигляді (54034, м. Миколаїв, просп. Миру, 34, тел. 76-56-83,  http://mykolaivska.land.gov.ua/podaty-zapyt-na-publichnu-informatsiiu/). Ознайомитися з тематикою звернень можна за посиланням https://drive.google.com/open?id=15WUYizUg0rIoEScrLJfYq9TRZow6Hvyw