Загалом з початку року опрацьовано 76 запитів на публічну інформацію, з них один дублетний, один повторний. 65 запитів подані фізичними особами, 11 — юридичними (ГО, ПАТ, фонд, асоціація, ЗМІ, ДП). 12 запитів надійшло з Миколаєва, 6 — з Києва, 4 — з Нового Бугу, 3 — з Баштанського, 5 — з Веселинівського, 2 — з Миколаївського, 2 — з Вітовського районів, по одному – з Черкаської області, Харкова, Кременчука, Скадовська, Вознесенського, Казанківського, Первомайського районів, Березнегуватого, Врадіївки, 33 — без визначеного регіону.

25 запитів надійшло поштою, 46 запитів – електронною поштою, 5 запитів надійшло персонально. Управління державного земельного кадастру було залучено до розгляду 20 запитів, управління землеустрою та охорони земель – 35 запитів, юридичне управління – 31 запиту, відділ ринку та оцінки земель — 4 запитів, відділ державної землевпорядної експертизи — 1 запиту, управління з контролю за використанням та охороною земель — 1 запиту, управління персоналом — 1 запиту, управління адміністративно-організаційного забезпечення — 1 запиту, відділ у Баштанському районі — 1 запиту, відділ у Братському районі — 1 запиту,  відділ у Веселинівському районі — 1 запиту, відділ у Врадіївському районі — 5 запитів, відділ у Доманівському районі — 4 запитів,  відділ у Єланецькому районі — 1 запиту, відділ у Казанківському районі — 1 запиту, відділ у Миколаївському районі — 2 запитів, відділ у Первомайському районі — 5 запитів. Найбільше звернень надійшло у квітні (23), найменше — у липні (4).

Нагадуємо, що індивідуальний або колективний запит на публічну інформацію можна подати у довільній формі Головному управлінню усно, письмово чи в іншому вигляді (54034, м. Миколаїв, просп. Миру, 34, тел. 76-56-83,  http://mykolaivska.land.gov.ua/podaty-zapyt-na-publichnu-informatsiiu/). Ознайомитися з тематикою звернень можна за посиланням https://docs.google.com/document/d/1i3ZQd57Ow0f7e86AbNwJegSe1hV7ulFGMe9JOo2otME/edit?usp=sharing