Загалом з початку року опрацьовано 87 запитів на публічну інформацію, з них два дублетні, п’ять повторних.

70 запитів подані фізичними особами, 17 — юридичними (ГО, ТОВ, ПП, ДП, ФГ). 38 запитів надійшло з Миколаєва, 4 — з Новобузького району, 3 — з Кривоозерського району, по 2 — з Вітовського району, Казанківського, Очаківського, Первомайського районів, по одному — з Київської, Кіровоградської областей, Херсона, Баштанського, Березнегуватського, Веселинівського, Вознесенського, Новоодеського, Снігурівського районів, 25 — без визначеного регіону.

26 запитів надійшло поштою, 53 — електронною поштою, 8 — персонально.

Управління державного земельного кадастру було залучено до розгляду 30 запитів, юридичне управління — 12 запитів, управління землеустрою та охорони земель — 38 запитів, управління з контролю за використанням та охороною земель — 4 запитів, відділ ринку та оцінки земель — 10 запитів, управління персоналом — 5 запитів, фінансове управління — 3 запитів, сектор звернень громадян та доступу до публічної інформації — 2 запитів, відділ у Веселинівському районі — 13 запитів, відділ у Вітовському районі — 5 запитів, відділ у Миколаївському районі — 11 запитів, відділи у Березанському та Березнегуватському районі — по 4 запити, відділи у Єланецькому, Казанківському, Кривоозерському районах — по 3 запити, відділ у Вознесенському районі — 2 запити, відділи у Арбузинському, Новобузькому, Новоодеському, Очаківському, Первомайському районі — по 1 запиту.

Найбільше запитів надійшло у лютому (27), найменше — у квітні (16).

Нагадуємо, що індивідуальний або колективний запит на публічну інформацію можна подати у довільній формі Головному управлінню усно, письмово чи в іншому вигляді (54034, м. Миколаїв, просп. Миру, 34, тел. 76-56-83, http://mykolaivska.land.gov.ua/podaty-zapyt-na-publichnu-informatsiiu/). Ознайомитися з тематикою звернень можна за посиланням https://drive.google.com/open?id=1YdWvFJgT4M8SIYpOzN90iI0KZBhsqz99