Із цієї загальної кількості 6997 послуг фахівці землевпорядної служби надали на платній основі. За ці послуги нарахована плата у сумі 607557,45 гривень. Кошти спрямували до загального фонду державного бюджету.
Найчастіше громадяни звертались щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Працівники Держгеокадастру опрацювали 6304 таких запити, що становить 90,1% від загальної кількості наданих платних адмінпослуг.

Серед безоплатних адмінпослуг найбільш поширені запити щодо державної реєстрації земельної ділянки (8091), про видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (3584). Крім того безоплатно надано 1221 довідку з державної статистичної звітності про наявність земель та їх форму власності, також висновків про погодження документації із землеустрою.

Загалом від початку року працівники Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали 34103 адмінпослуги громадянами та юридичним особам. На безоплатній основі громадяни отримали 27106 послуг.