За квітень 2019 року відділ державної землевпорядної експертизи Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області зареєстрував 38 заяв на проведення державної землевпорядної експертизи, з них 29 проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки та 9 технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Також головні спеціалісти відділу за минулий місяць розглянули 5 проектних документацій, на відповідність їх вимогам чинного законодавства України, встановленим нормам і правилам, для затвердження Миколаївською обласною державною адміністрацією.

Для перевірки повноти доопрацювання зауважень, викладених у висновках державної землевпорядної експертизи, об’єктів віднесених до компетенції Держгеокадастру, спеціалісти розглянули 6 проектів землеустрою.

Від проведення державної експертизи державний бюджет поповнився на загальну суму 3502,07 грн.

За результатами розгляду фахівці підготовили та видали 41 висновок державної експертизи.

Довідково

Державна землевпорядна експертиза – це аналіз та оцінка об’єктів експертизи на предмет їх відповідальності вимогам законодавства, встановленим стандартам, нормам і правилам, а також підготовка обґрунтованих висновків для прийняття рішень щодо об’єктів експертизи.