З початку року відділ державної землевпорядної експертизи Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області зареєстрував 226 заяв на проведення державної землевпорядної експертизи, з них 164 проєкти землеустрою щодо відведення земельної ділянки та 62 технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

За результатами розгляду фахівці підготовили та видали 213 висновків державної експертизи.

Також головні спеціалісти відділу за цей період розглянули 6 проектних документацій на відповідність їх вимогам чинного законодавства України, встановленим нормам і правилам, для затвердження Миколаївською обласною державною адміністрацією. Для перевірки повноти доопрацювання зауважень, викладених у висновках державної землевпорядної експертизи, об’єктів віднесених до компетенції Держгеокадастру, спеціалісти розглянули 10 проектів землеустрою.

Від проведення державної експертизи державний бюджет поповнився на суму 28 337,31 грн.

Довідково

Державна землевпорядна експертиза – це аналіз та оцінка об’єктів експертизи на предмет їх відповідальності вимогам законодавства, встановленим стандартам, нормам і правилам, а також підготовка обґрунтованих висновків для прийняття рішень щодо об’єктів експертизи.