З початку серпня відділом державної землевпорядної експертизи було зареєстровано 4 проекти землеустрою щодо відведення земельної ділянки, 4 проекти землеустрою щодо організації та встановлення меж природно-заповідних фондів – заказників місцевого значення та 4 технічні документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на загальну суму 7 897,64 грн.

За результатами розгляду підготовлено та видано 12 висновків державної землевпорядної експертизи.

Також головні спеціалісти відділу розглянули 3 проектні документації, на відповідність їх вимогам чинного законодавства України, встановленим нормам і правилам, для затвердження Миколаївською обласною державною адміністрацією. Для перевірки повноти доопрацювання зауважень викладених у висновках державної землевпорядної експертизи, об’єктів віднесених до компетенції Держгеокадастру, фахівці розглянули 1 проект землеустрою.

Довідково

Державна землевпорядна експертиза – це аналіз та оцінка об’єктів експертизи на предмет їх відповідальності вимогам законодавства, встановленим стандартам, нормам і правилам, а також підготовка обґрунтованих висновків для прийняття рішень щодо об’єктів експертизи.