Протягом листопада 2019 року керівники відділів у районах Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області провели ряд заходів з інформування підприємств, установ, організацій щодо необхідності наповнення Державного земельного кадастру відомостями про земельні ділянки.

Зокрема, в.о.керівника відділу у Березанському районі Андрій Васьків провів у Центрі надання адміністративних послуг при Березанській районній державній адміністрації нараду, на якій повідомив про необхідність власникам земельних ділянок приватної власності, землекористувачам, органам державної влади земель державної форми власності та органам місцевого самоврядування земель комунальної власності для захисту своїх прав на землю та для оперативного користування відомостями з різних потреб звертатися з документами із землеустрою до Центру надання адміністративних послуг для внесення відомостей про земельну ділянку до Державного земельного кадастру.

Фахівці відділу у Березнегуватському районі протягом листопада провели  5 заходів по інформуванню керівників підприємств, установ та організацій про необхідність проведення робіт з розробки документації із землеустрою на земельні ділянки, відомості про які відсутні у Державному земельному кадастрі.

Начальник відділу у Єланецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Вікторія Філіпська минулого тижня провела  зустріч з жителями села Малоукраїнка. У ході діалогу було доведено про необхідність внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру. Також обговорювали проблемне питання щодо землекористування земельними ділянками для ведення особистого підсобного господарства. За результатами діалогу надані пропозиції сільській раді для усунення конфліктної ситуації серед користувачів.

Начальник відділу у Очаківському районі Сергій Якусевич направив керівникам  міської ради, сільських рад району та Національного природного парку «Білобережжя Святослава» 6 листів-роз’яснень щодо активізації роботи по розробці документації із землеустрою по встановленню меж земельних ділянок.

Загалом протягом листопада 2019 року було проведено 38 нарад з представниками селищних, сільських рад, районних адміністрацій, підприємствами та  товаровиробниками, направлено 27 листів-роз’яснень щодо активізації роботи по розробці документації із землеустрою, розміщено 20 інформаційних повідомлень на офіційних сайтах РДА та 6 матеріалів у друкованих ЗМІ, у тому числі у газетах «Трибуна Хлібороба», «Чорноморська зірка», «Єланецький вісник» та Новоодеській газеті «Промінь».