З 1 по 2 лютого 2011 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка пройде офіційна частина Міжнародної науково-практичної конференції "FOSS Lviv 2011". Основні напрямки її роботи: вільне програмне забезпечення в освіті, науці, бізнесі та вдома.
Неофіційна частина конференції під назвою Dragobrat Winter FOSS Fest 2011 триватиме з 3 до 6 лютого на гірськолижному курорті Драгобрат, розташованому на висоті 1400 м. В рамках заходу відбудеться неформальна виїзна секція конференції FOSS Lviv 2011, на гостей чекають різноманітні заходи, здоровий і приємний відпочинок у горах.
Організаційний внесок Dragobrat Winter FOSS Fest 2011 – 1400 грн. (видатки на трансфер, житло, харчування, страхування, організацію і проведення виїзної сесії тощо). Додатково потрібні кошти на підйомники та (за необхідності) прокат обладнання.
З програмою заходу можна ознайомитися за адресою: http://foss-fest.com/index.php?id=1098
Пройти реєстрацію можна до 25 січня за адресою: http://foss-fest.com/index.php?id=1096 У зв’язку з необхідністю попереднього бронювання номерів готелю, бажано пройти реєстрацію якомога скоріше.
Більш детальну інформацію про захід можна знайти на його сайті: http://foss-fest.com/index.php?id=1095, а про офіційну частину конференції "FOSS Lviv 2011" –