З метою систематизації інформації про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами та договорами оренди, відомості про які не внесено до Державного земельного кадастру, територіальні структурні підрозділи Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області на цьому тижні провели ряд заходів.

Так, у Єланецькому районі Миколаївської області керівник відділу Вікторія Філіпська провела наради з товаровиробниками району, на яких висвітлила необхідність розробки документацій із землеустрою для подальшого внесення відомостей про земельні ділянки до ДЗК. Також керівник відділу Держгеокадастру у Врадіївському районі Олена Нестеренко ознайомила представників сільських рад району про необхідність інвентаризації земельних ділянок під об’єктами комунальної власності.

 

Крім того, територіальні структурні підрозділи Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області направили до міських та районних рад листи-роз’яснення щодо активізації роботи щодо розробки документації із землеустрою по встановленню меж населених пунктів.