Сьогодні, 4 грудня 2018 року, у Головному управлінні Держгеокадастру у Миколаївській області відбулась виробнича нарада під головуванням начальника Головного управління Юрія Лостіка.

"У заході взяли участь керівники структурних підрозділів Головного управління та територіальних структурних підрозділів.

До порядку денного увійшли питання:

1. Про усунення порушень термінів розгляду звернень фізичних та юридичних осіб щодо розпорядження землями сільськогосподарського призначення шляхом вчасного надання відомостей з Державного земельного кадастру.

2. Забезпечення активізації ринку земель шляхом поповнення Переліку земельних ділянок, права на які пропонується виставити для продажу на земельних торгах.

"3. Про передачу керівниками територіальних структурних підрозділів на зберігання до районних державних трудових архівів справ постійного, тривалого терміну зберігання та з особового складу ліквідованих територіальних органів Держгеокадастру у  Миколаївській області.

"Під час розгляду порядку денного найбільш жваве обговорення викликало питання виправлення помилок у відомостях про земельні ділянки в Державному земельному кадастрі. Учасники обмінялись практичним досвідом роботи щодо розв’язання цієї проблеми.

У підсумку наради Юрій Лостік наголосив: «Якість та своєчасність виконання робіт – це пріоритетне завдання кожного керівника Держгеокадастру Миколаївщини».

На завершення наради начальник Головного управління Юрій Лостік обговорив з керівниками територіальних структурних підрозділів Головного управління проблемні питання в роботі та надав відповідні доручення.

"""