Сьогодні відбувся особистий виїзний прийом громадян з питань земельних відносин у Вітовському районі, який проходив у приміщенні відділу у Вітовському районі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області. Прийом проводив в.о.начальника Головного управління Андрій Кіро. За вирішенням земельних питань до  керівника землевпорядної служби області звернулося 5 осіб.

Мешканців цікавили питання отримання у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, у тому числі учасниками АТО (ООС);  виготовлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки; отримання земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва; розірвання договору оренди.

За результатами прийому в.о. начальника Головного управління Андрій Кіро надав роз’яснення та рекомендації згідно з чинним земельним законодавством України.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.