На цьому тижні відбулися 27 особистих прийомів громадян у територіальних структурних підрозділах Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області. Серед них 14 прийомів провели начальники відділів, на які звернулося 16 осіб, та 13 прийомів – заступники начальників, які прийняли 13 осіб.

Громадян цікавили питання з приводу державної реєстрації земельної ділянки,  поновлення та розірвання договорів оренди на земельні ділянки, приватизації присадибних земельних  ділянок.

"

Також порушувались проблеми щодо порядку  внесення змін та отримання витягу з Державного земельного кадастру, присвоєння кадастрового номера. Мешканцям районів роз’яснили питання стосовно надання та приватизації земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянам, у т.ч. учасникам АТО.

"

Землевпорядники районних відділів надали інформацію щодо оформлення земельної ділянки, отриманої у спадок та переоформлення з постійного користування у приватну власність, розпаювання фермерського господарства,  оформлення та приватизації земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку та порядку участі у  земельних торгах.

За результатами прийомів керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали роз’яснення та рекомендації згідно з чинним земельним законодавством України.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.