На цьому тижні відбулися 24 особисті прийоми громадян у територіальних структурних підрозділах Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області. Серед них 10 прийомів провели начальники відділів, на які звернулося 10 осіб, та 14 прийомів – заступники начальників, які прийняли 14 осіб.

Мешканців районів цікавили питання з приводу державної реєстрації земельної ділянки,  оформлення правоустановчих документів на земельну ділянку, розпаювання фермерського господарства, зміни цільового призначення земельної ділянки, отримання пасовищ в оренду.

"

Також порушувались проблеми щодо порядку внесення змін та отримання витягу з Державного земельного кадастру, присвоєння кадастрового номера. Були роз’яснені питання стосовно надання та приватизації земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, у тому числі учасникам АТО (ООС),  а також отримання земельної ділянки (паю) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

"

Землевпорядники районних відділів надали інформацію щодо оформлення земельної ділянки, отриманої у спадок, купівлі-продажу та переоформлення з постійного користування у приватну власність, проведення розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки та  проконсультували щодо порядку дій при втраті державного акту на право власності на земельну ділянку.

За результатами прийомів керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали роз’яснення та рекомендації згідно з чинним земельним законодавством України.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.