На цьому тижні керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області провели 25 особистих прийомів, на які звернулося 29 громадян. Серед них 17 прийомів провели начальники відділів, 8 прийомів – заступники начальників.

В ході цих зустрічей актуальними були питання виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, у тому числі учасникам АТО (ООС); встановлення (відновлення) меж земельної ділянки; проведення державної реєстрації, переоформлення земельної ділянки по спадщині; внесення змін в Державний земельний кадастр; присвоєння кадастрового номера; отримання витягів з Державного земельного кадастру та нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Також землевпорядники районних відділів відповіли на запитання щодо  приватизації присадибної земельної ділянки, отримання довідок про орендні відносини.

За результатами прийомів керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали громадянам роз’яснення та рекомендації згідно з чинним земельним законодавством України.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.