Протягом тижня керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області провели 23 особистих прийомів, на які звернулося 23 громадянина. Серед них 15 прийомів провели начальники відділів, 8 прийомів – заступники начальників.

У ході цих зустрічей актуальними були питання отримання у спадщину земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, порядок оформлення спадщини та її переоформлення; розробки проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для особистого житлового будівництва в межах села; надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та приватного бізнесу.

Крім того громадяни зверталися з питаннями встановлення меж земельної ділянки під особистим житловим будівництвом; відновлення меж земельної ділянки, наданої в постійне користування для ведення підсобного господарства та використання земельної ділянки на праві постійного користування та її приватизація.

Під час прийомів також порушувалися питання  державної реєстрації земельної ділянки та присвоєння кадастрового номеру; надання відомостей з Державного земельного кадастру; оформлення права оренди на земельну частку (пай); укладання договору оренди земельної ділянки, переданої з державної власності у комунальну; надання відомостей про реєстрацію договорів оренди.

За результатами прийомів керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали громадянам роз’яснення та рекомендації згідно з чинним земельним законодавством України.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.