Протягом тижня керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області провели 24 особистих прийоми, на які звернулося 25 громадян. Серед них 18 прийомів провели начальники відділів, 6 прийомів – заступники начальників.

У ході цих зустрічей актуальними були питання отримання у спадщину земельних ділянок; надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та для комерційного використання; розпаювання фермерського господарства та приватизація присадибної земельної ділянки.

Крім того громадяни зверталися з питаннями оформлення права власності на земельну ділянку при купівлі-продажу будинку; отримання витягу з нормативної грошової оцінки; поділу земельної ділянки.

Під час прийомів також порушувалися питання  державної реєстрації земельної ділянки та присвоєння кадастрового номеру; внесення відомостей до Державного земельного кадастру; отримання завіреної копії державного акту та отримання інформації про правовий статус земельних ділянок за графічними матеріалами.

За результатами прийомів керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали громадянам роз’яснення та рекомендації згідно з чинним земельним законодавством України.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.