Цього тижня начальники та заступники начальників територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області провели 21 особистий прийом громадян. Ці заходи відбулися за участю 25 громадян.

В ході цих зустрічей актуальними були питання оформлення присадибних ділянок у межах населеного пункту; виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, у т.ч. учасникам АТО (ООС); встановлення (відновлення) меж земельної ділянки; проведення державної реєстрації земельної ділянки; переоформлення земельної ділянки по спадщині та з постійного користування у приватну власність; присвоєння кадастрового номера земельній ділянці; внесення відомостей в національну кадастрову систему; отримання витягу з державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Також землевпорядники районних відділів відповіли на запитання щодо отримання витягу з державного земельного кадастру на земельну ділянку; отримання копії державного акту на право власності на земельну ділянку, а також використання земельної ділянки об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку.

За результатами прийомів керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали громадянам роз’яснення та рекомендації згідно з чинним земельним законодавством України.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.