Протягом тижня керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області провели 24 особисті прийоми громадян. Серед них 16 прийомів провели начальники відділів, на які звернулося 18 осіб. Заступники начальників провели 8 прийомів та прийняли 12 громадян.

В ході цих зустрічей актуальними були питання виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, у т.ч. учасникам АТО (ООС); встановлення (відновлення) меж земельної ділянки; проведення державної реєстрації земельної ділянки; переоформлення земельної ділянки з постійного користування у приватну власність; присвоєння кадастрового номера земельній ділянці; внесення змін в Державний земельний кадастр; отримання витягів з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Також землевпорядники районних відділів відповіли на запитання щодо отримання копії Державного акту на право власності на земельну ділянку, укладання та розірвання договорів оренди.

За результатами прийомів керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали громадянам роз’яснення та рекомендації згідно з чинним земельним законодавством України.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.