Протягом тижня керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області провели 23 особистих прийоми, на які звернулося 28 громадян. Серед них 17 прийомів провели начальники відділів, 6 прийомів – заступники начальників.

У ході цих зустрічей актуальними були питання виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, у тому числі учасникам АТО (ООС); проведення державної реєстрації земельної ділянки; отримання витягу з Державного земельного кадастру та внесення змін до Державного земельного кадастру.  Крім того громадяни зверталися з питаннями переоформлення земельної ділянки по спадщині та з постійного користування у приватну власність; приватизації присадибної земельної ділянки; переукладання та реєстрації договорів оренди, а також розпаювання фермерського господарства. Під час прийомів також порушувалися питання отримання копії державного акту та отримання довідки про середню вартість та площу земельної частки (паю) по сільській раді.

За результатами прийомів керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали громадянам роз’яснення та рекомендації згідно з чинним земельним законодавством України.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.