У рамках заходів безпеки в адміністративних будівлях органів  виконавчої влади та органів місцевого самоврядування 3 жовтня в актовій залі Головного управління Держгеокадаструу Миколаївській області відбулась лекція – навчання «Порядок дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, що можуть нести загрозу життю та здоров’ю людини, та протидії у разі виявлення підозрілих осіб, предметів і транспортних засобів». Викладач навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області Євген Володимирович Толокнов ознайомив присутніх з Єдиною державною системою цивільного захисту.

Присутні обговорили основні поняття та дії населення при надзвичайних ситуаціях, їх види і рівні, навели приклади таких ситуацій і небезпек. Аналізуючи причини виникнення надзвичайних ситуацій, було акцентовано, що в основі більшості з них присутній людський фактор.
Євген Володимирович Толокнов ознайомив присутніх із заходами забезпечення пожежної безпеки, зокрема провів демонстрацію роботи вогнегасника.

На навчанні також розглядалися питання щодо порядку облаштування приміщень схемами аварійних виходів та порядку дій працівників під час надзвичайних ситуацій. Присутнім було роз’яснено порядок проведення евакуаційних заходів та оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.
Лекцію з заходів безпеки прослухано з великим інтересом . Слухачі брали активну участь в обговоренні всіх питань.

"Юрій

"Юрій

"Юрій