З початку 2020 року спеціалісти Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області опрацювали 38 запитів на публічну інформацію. Серед них 36 запитів подано фізичними особами та 2 – юридичними.

Головним управлінням Держгеокадастру забезпечується приймання запитів в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. Так, з початку року 26 запитів надійшло електронною поштою, 7 запитів надійшло засобами поштового зв’язку, 5 – персонально.

За змістом запити стосувалися інформації щодо надання копій з книги записів, державних актів на землю, клопотань громадян, графічних матеріалів, відмов, наказів, договорів Головного управління; надання відомостей про земельні ділянки, їх категорії, правовий статус та розпорядників, в тому числі за визначеним кадастровим номером; надання дозволів на земельні ділянки садовим товариствам; реквізитів вхідних документів, стан їх розгляду, в тому числі щодо проєктів землеустрою. Крім того запитувачів цікавила інформація про переліки земельних ділянок за різними критеріями, в тому числі альбоми-атласи зарезервованих земельних ділянок учасникам АТО; інформація про лісосмуги та форму їх власності, оформлення земель об’єктів природно-заповідного фонду; відомості про земельні торги на визначені ділянки.

Також порушувалися питання надання викопіювання мережі доріг у сільській раді, корегування планового матеріалу по селищній раді; кадастрових номерів земельної ділянки, витягів з нормативної грошової оцінки; даних про проведення інвентаризації земель; а також питання нецільового використання земельних ділянок.

За запитами, що надійшли на адресу Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області, надано вичерпні відповіді та роз’яснення у чітко визначені Законом терміни.

Нагадуємо, що індивідуальний або колективний запит на публічну інформацію можна подати у довільній формі Головному управлінню усно, письмово (54034, м. Миколаїв, просп. Миру, 34, тел. 76-56-83) або заповнивши електронну форму для запиту.
Ознайомитися з тематикою звернень можна за посиланням.