Сьогодні у Головному управлінні Держгеокадастру у Миколаївській області відбувся прийом громадян з особистих питань. За вирішенням земельних проблем до начальника Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Юрія Лостіка звернулося 4 особи – мешканці Вітовського, Миколаївського та Снігурівського районів.

Питання, з якими звертались громадяни в ході прийому, стосувалися отримання у власність  земельної ділянки, у тому числі для ведення особистого селянського господарства, проведення інвентаризації земель садового товариства, а також  отримання земельного паю.

Начальник Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Юрій Лостік надав консультації й вичерпні відповіді всім громадянам, роз’яснив їхні подальші дії відповідно до земельного законодавства України.Також для оперативного вирішення питань Юрій Лостік залучив працівників Головного управління Держгеокадастру – начальника управління землеустрою та охорони земель Юрія Яськіва та в.о. начальника відділу розпорядження землями сільськогосподарського призначення Анжелу Лисицю.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.