Сьогодні у Головному управлінні Держгеокадастру у Миколаївській області відбувся прийом громадян з особистих питань. За вирішенням земельних проблем до начальника Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Юрія Лостіка звернулося 8 осіб – мешканці Єланецького, Миколаївського, Березанського, Вітовського районів та м.Миколаєва.

Питання, з якими звертались громадяни в ході прийому, стосувалися отримання у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського та фермерського господарства, у тому числі учасниками АТО (ООС) та членами сімей загиблих учасників АТО (ООС).

Начальник Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Юрій Лостік надав консультації й вичерпні відповіді громадянам, роз’яснив їхні подальші дії відповідно до земельного законодавства України. Також для оперативного вирішення питань Юрій Лостік залучив начальника відділу розпорядження землями сільськогосподарського призначення Ірину Демчук.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.