Сьогодні у Головному управлінні Держгеокадастру у Миколаївській області відбувся прийом громадян з особистих питань. За вирішенням земельних проблем до начальника Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Юрія Лостіка звернулося 7 осіб – мешканці Березанського, Миколаївського районів та м.Миколаєва.

Питання, з якими звертались громадяни в ході прийому, стосувалися отримання у власність та уточнення місцезнаходження земельних ділянок, отриманих у власність для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО (ООС); отримання витягів з нормативної грошової оцінки.

Начальник Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Юрій Лостік надав консультації й вичерпні відповіді громадянам, роз’яснив їхні подальші дії відповідно до земельного законодавства України. Також для оперативного вирішення питань Юрій Лостік залучив в.о. директора Миколаївського науково-дослідного та проектного інституту землеустрою Олену Сандольську.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.