Інформаційне суспільство, Звернення громадян, Офіційна хроніка та новини, Прийом громадян

Начальник Головного управління Сергій Мутьєв провів особистий прийом громадян

За вирішенням земельних питань до начальника Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області звернулися 13 осіб.

Заявників цікавили можливості використання земель об’єднаною територіальною громадою для потреб населення та благоустрою територій, прозорість використання земельних ділянок для сінокосіння та випасання худоби. Серед порушених питань були і процедура встановлення меж земельних наділів, а також можливості отримання та використання земель державної власності для ведення фермерського та товарного сільськогосподарського виробництв. Керівник землевпорядної служби надав вичерпні роз’яснення з усіх аспектів, що стосуються роботи Головного управління.

Актуальні питання використання та розпорядження землями цікавили і сільських голів Єланецького району. За результатами зустрічі керівнику відділу Держгеокадастру у Єланецькому районі було надано низку доручень.

Сергій Мутьєв наголосив на необхідності додаткового резервування земель різного цільового призначення для учасників АТО, контролю над реєстрацією земельних ділянок державними кадастровими реєстраторами, а також контролю використання земель для сінокосіння та випасання худоби згідно цільового призначення.

Сергій Мутьєв також зазначив про необхідність у координації роботи та взаємодії між територіальними органами Держгеокадастру та землевпорядниками сільських та селищних рад на місцях. За словами начальника, це дасть змогу уникнути накладок та неточностей при видачі дозвільних документів на отримання земельних ділянок. В свою чергу присутні сільські та селищні голови висловили готовність до співпраці, зокрема з новоствореним управлінням з контролю за використанням та охороною земель.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.

Вакансії Держгеокадастру - твоя можливість змінити країну! Детальніше
Hello. Add your message here.