10 січня в сесійній залі Миколаївської обласної ради під головуванням голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександра Стадніка відбулася робоча нарада з керівництвом області, представниками органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області з питань протидії незаконній вирубці лісу на території Миколаївської області у 2019 році та на наступний період.

Спікерами заходу були начальник Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства, начальник державної екологічної інспекції у Миколаївській області, керівник головного управління Національної поліції області. У заході також взяли участь керівник патрульної поліції Миколаївської області, керівник прокуратури області, голови районних державних адміністрацій, керівництво сільських та селищних рад. Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області на цьому заході представляв начальник управління землеустрою Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Юрій Яськів.

Нарада проводилася з метою протидії незаконній вирубці лісу на території Миколаївської області, за результатами якої були прийняті рішення щодо впровадження дієвих заходів для збереження лісових насаджень та недопущення незаконній вирубці лісу.