Цього тижня начальники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області провели 13 особистих виїзних прийомів громадян. Зустрічі відбулися у сільських радах та об’єднаних територіальних громадах. До керівництва районних землевпорядних органів звернулися 16 громадян. У шести районах прийоми не відбулися з поважних причин: через відпустки очільників, тимчасову непрацездатність, службові відрядження тощо.

В ході цих зустрічей актуальними були питання внесення даних до Державного земельного кадастру щодо земельної ділянки для ведення фермерського господарства, присвоєння кадастрового номеру земельній ділянці, отримання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу; оформлення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, фермерського господарства; отримання земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби, реєстрація договорів оренди; встановлення меж населеного пункту.

Також землевпорядники районних відділів відповіли на запитання щодо надання дозволу на відведення земельної ділянки у власність для особистого селянського господарства, оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку; оформлення спадщини за втраченими державними актами на право власності на землю та для особистого житлового будівництва; вирішення спорів щодо меж земельних ділянок, відновлення меж угідь, погодження меж земельної ділянки для особистого житлового будівництва; визначення розміщення земельної ділянки; оформлення договору дарування земельної ділянки.

За результатами прийомів начальники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали роз’яснення та рекомендації згідно з чинним земельним законодавством України.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.