На цьому тижні відбулися 28 особистих прийомів громадян у територіальних структурних підрозділах Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області. Серед них 15 прийомів провели начальники відділів, на які звернулося 14 осіб, та 13 прийомів – заступники начальників, які прийняли 12 осіб.

Мешканців районів цікавили питання з приводу державної реєстрації земельної ділянки,  приватизації присадибних земельних ділянок, оформлення правоустановчих  документів на земельну ділянку  для ведення садівництва.

"

Також порушувались проблеми щодо порядку внесення змін та отримання витягу з Державного земельного кадастру, присвоєння кадастрового номера. Були роз’яснені  питання стосовно надання та приватизації земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянам, вирішення межових спорів та відновлення (встановлення) меж земельної ділянки.

"

Землевпорядники районних відділів надали інформацію щодо оформлення земельної ділянки, отриманої у спадок та переоформлення з постійного користування у приватну власність, розпаювання земель, оформлення та приватизації земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку .

За результатами прийомів керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали роз’яснення та рекомендації згідно з чинним земельним законодавством України.

Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.