Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи за минулий тиждень.

 

Відведення землі учасникам бойових дій. Станом на 27.08.2019 Головне управління надало учасникам АТО (ООС) накази про передачу у власність 588 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 1 144,4 га.

 Загалом з початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам антитерористичної операції спеціалісти Головного управління надали 7 935 наказів щодо відведення земельних ділянок загальною площею 14 291,63 га.

Ведення земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори Миколаївської області протягом тижня зареєстрували 567 земельних ділянок та опрацювали 600 заяв стосовно видачі витягу із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Організація нормативної грошової оцінки земельних ділянок . Станом на 01.09.2019 фахівці Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області видали 47 319 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, з них 26 029 витягів сформовано через Публічну кадастрову карту в онлайн-режимі, 21 290 витягів – через Центри надання адміністративних послуг.

Державна землевпорядна експертиза. За минулий тиждень відділ державної землевпорядної експертизи головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області зареєстрував 3 проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та 6 технічних документацій з нормативної грошової оцінки на загальну суму 881,31 грн. За результатами розгляду фахівці підготовили та видали 8 висновків державної експертизи. Також протягом тижня головними спеціалістами відділу було розглянуто 2 технічні документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок, на відповідність їх вимогам чинного законодавства України, встановленим нормам і правилам, для затвердження Миколаївською обласною державною адміністрацією.