Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи за минулий тиждень.

 

Відведення землі учасникам бойових дій. Станом на 27.08.2019 Головне управління надало учасникам АТО (ООС) накази про передачу у власність 588 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 1 144,4 га.

Загалом з початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам антитерористичної операції спеціалісти Головного управління надали 7 935 наказів щодо відведення земельних ділянок загальною площею 14 291,63 га.

Ведення земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори Миколаївської області протягом тижня зареєстрували 21 948 земельних ділянок та опрацювали 17 553 заяви стосовно видачі витягу із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Організація земельних торгів. За тиждень з 26 до 30 серпня 2019 року головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області на земельних торгах було продано прав оренди на 6 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 118,12 гектара на суму 124,06 тис. гривень, яка надійшла до місцевих бюджетів Миколаївщини.

Державна землевпорядна експертиза. За минулий тиждень відділ державної землевпорядної експертизи головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області зареєстрував 1 проєкт землеустрою щодо відведення земельних ділянок та 1 технічну документацію з нормативної грошової оцінки на загальну суму 135,05 грн. За результатами розгляду фахівці підготовили та видали 8 висновків державної експертизи.