Протягом 2020 року на земельних торгах – аукціонах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області  було продано прав оренди на  56 земельних ділянок загальною  площу 1657,7240 га на суму 6 773 тисяч  гривень. Розмір орендної плати за результатами торгів зріс у середньому на 26,19% від НГО.

На сьогодні у Переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для продажу прав на них на земельних торгах Головним управлінням обліковується 300 земельних ділянок загальною площею 6030,8291 га, які заплановано реалізувати на земельних торгах (аукціонах) у 2021 році.

На  січень-лютий 2021 року оголошено та заплановано провести  аукціони на 24 земельні ділянки на загальну площу 267,1323 га. Стартовий розмір становить 515,93 тисяч гривень.

Додатково повідомляємо, що відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» ознайомитись з детальною інформацію щодо проведення земельних аукціонів з продажу земельних ділянок або прав на них земель державної та комунальної власності можливо на офіційному вебсайті  Держгеокадастру України у розділі «Земельні аукціони». У даному розділі необхідно обрати відповідну область, район, населений пункт та активізувати функцію «Застосувати». Після чого можливо приступити до перегляду оголошених аукціонів відповідно до номеру, дати та адреси їх проведення.

Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області, яке є організатором торгів, запрошує громадян, фермерів та сільгосптоваровиробників взяти участь у земельних торгах у формі аукціону.