Цьогоріч в Миколаївській області на земельних аукціонах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру в Миколаївській області, продано права оренди 128 земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею понад 2 532 га, терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства. Ділянки розташовані в Баштанському, Березанському, Березнегуватському, Єланецькому, Казанківському, Миколаївському, Первомайському та Снігурівському районах Миколаївської області.

За результатами торгів до місцевих бюджетів Миколаївщини надійшло 8,12 млн гривень, а середній розмір орендної плати склав 25,20 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Найвища відсоткова ставка за результатами торгів від нормативної грошової оцінки земельних ділянок досягла у Калинівській сільській раді Снігурівського району – 132,12 % від НГО, розмір річної плати за користування земельною ділянкою склав 252,6 тис. гривень.

У Мигіївській сільраді Первомайського району відсоткова ставка досягла 128,89 % від нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розмір річної плати за користування земельною ділянкою склав 74,7 тис. гривень.

У Ясногородській сільській раді Первомайського району відсоткова ставка за результатами торгів досягла 111,84 % від нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розмір річної плати за користування земельною ділянкою склав 226,4 тис. гривень.

Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області повідомляє, що розпочато реєстрацію учасників торгів на 47 земельних ділянок загальною площею 1 296,5 га у серпні 2019 року.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».