Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи за минулий тиждень.

Відведення землі учасникам бойових дій. З початку 2020 року  у Миколаївській області процедуру оформлення землі у власність завершили 308 учасників бойових дій. Для ведення особистого селянського господарства військові отримали 290 земельних ділянок загальною площею 585 га, а для ведення садівництва – 18 земельних ділянок загальною площею 1,8 га.

Державна землевпорядна експертиза. З 30.06.2020 по 03.07.2020 відділом державної землевпорядної експертизи було зареєстровано 4 заяви на проведення державної землевпорядної експертизи проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  на загальну суму 267,87 грн. За результатами розгляду підготовлено та видано 3 висновки державної землевпорядної експертизи. Розглянуто  2 проєктні документації на  відповідність їх вимогам чинного законодавства України, встановленим нормам і правилам, для затвердження  Миколаївською ОДА.

Державний нагляд (контроль) у сфері використання та охорони земель. Протягом минулого тижня  травня управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області здійснено 100  заходів державного нагляду, за результатами яких виявлено 50  порушень земельного законодавства і нараховано шкоду, заподіяну внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням тощо, загальною сумою  1 061 572,78 грн. Сплачено на добровільних засадах – 6 183,67 грн.

Організація земельних торгів. Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області протягом звітного тижня на земельних торгах продало прав оренди на 4 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 60,18 га на суму 187,69 тис. гривень, яка надійшла до місцевих бюджетів Миколаївщини.