Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи за минулий тиждень.
Державна землевпорядна експертиза. З 20.07.2020 по 24.07.2020 відділом державної землевпорядної експертизи було зареєстровано 8 заяв на проведення державної землевпорядної експертизи, з них 7 проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та 1 технічна документація з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на загальну суму 661,26 грн. За результатами розгляду підготовлено та видано 6 висновків державної землевпорядної експертизи. Розглянуто 4 проєктні документації на відповідність їх вимогам чинного законодавства України, встановленим нормам і правилам, для затвердження Миколаївською ОДА.
Державний нагляд (контроль) у сфері використання та охорони земель. Протягом минулого тижня травня управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області здійснено 10 заходів державного нагляду, за результатами яких виявлено 5 порушень земельного законодавства і нараховано шкоду, заподіяну внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням тощо, загальною сумою 14 009,41 грн. Сплачено на добровільних засадах – 68 306 ,07 грн.