Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи за минулий тиждень.

Державна землевпорядна експертиза. З 11.01.2021 по 16.01.2021 відділом державної землевпорядної експертизи було зареєстровано 12 заяв на проведення державної землевпорядної експертизи –  проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на загальну суму 1245,00 грн. За результатами розгляду підготовлено та видано 2 висновки державної землевпорядної експертизи.

Державний нагляд (контроль) у сфері використання та охорони земель. Протягом минулого тижня  управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області здійснено 2 заходи державного нагляду, за результатами яких виявлено 2 порушення земельного законодавства. Нараховано шкоду, заподіяну внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням тощо, загальною сумою 34629,75 гривень.

Ведення земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори Миколаївської області за тиждень з 11 по 16 січня 2021 року зареєстрували 639 земельних ділянок та опрацювали 234 заяви стосовно видачі витягу із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.