Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи за минулий тиждень.

Державна землевпорядна експертиза. З 25.01.2021 по 29.01.2021 відділом державної землевпорядної експертизи було зареєстровано 4 заяви на проведення державної землевпорядної експертизи, з них 3 проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та 1 технічна документація з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на загальну суму 67,00 грн. За результатами розгляду підготовлено та видано 17 висновків державної землевпорядної експертизи.

Державний нагляд (контроль) у сфері використання та охорони земель. Протягом минулого тижня  управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області здійснено 12 заходів державного нагляду, за результатами яких виявлено 10 порушень земельного законодавства. За результатами виявлених порушень нараховно шкоду загальною сумою 19 794,58 грн.

Ведення земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори Миколаївської області за тиждень з 25 по 29 січня 2021 року зареєстрували 593 земельних ділянки та опрацювали 543 заяви стосовно видачі витягу із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Організація земельних торгів. Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області протягом тижня на земельних торгах продало прав оренди на 3 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 84,3236 га на суму 89 тис. грн, яка надійшла до місцевих бюджетів  Миколаївської області.