Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області пропонує ознайомитися з ключовими показниками своєї роботи за минулий тиждень.

Відведення землі учасникам бойових дій. Процедуру оформлення землі у власність завершили 45 учасників бойових дій. Для ведення особистого селянського господарства військові отримали 43 земельні ділянки загальною площею 92 га, для ведення садівництва – 2 земельні ділянки загальною площею 0,2 гектара.

Державна землевпорядна експертиза. З 01.02.2021 по 05.02.2021 відділом державної землевпорядної експертизи було зареєстровано 6 заяв на проведення державної землевпорядної експертизи, з них 5 проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та 1 технічна документація з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на загальну суму 716,37 грн. За результатами розгляду підготовлено та видано 3 висновки державної землевпорядної експертизи.

Державний нагляд (контроль) у сфері використання та охорони земель. Протягом минулого тижня  управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області здійснено 20 заходів державного нагляду, за результатами яких виявлено 18 порушень земельного законодавства. За результатами виявлених порушень нараховно шкоду загальною сумою 9 246,55 грн, сплачено у добровільному порядку 9 851,75 гривень.

Ведення земельного кадастру. Державні кадастрові реєстратори Миколаївської області за тиждень з 1 по 5 лютого 2021 року зареєстрували 739 земельних ділянок та опрацювали 584 заяви стосовно видачі витягу із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.