Орган влади має постійно і регулярно роз’яснювати цілі, завдання, принципи реалізації державної політики, висвітлювати діяльність органу державної влади, створювати зрозумілу систему внутрішніх зв’язків та компетенцій, відповідати на запити громади, бути відповідальним та підзвітним громадянам. Задля цього орган влади має вчасно надавати ту інформацію, яка допомагає розуміти процеси, що відбуваються у сфері відповідальності органу влади.

З цією метою сектором взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області оприлюднено на офіційному вебсайті 151 матеріал. З початку 2019 року інтернет-ресурсами оприлюднено біля 200 інформаційних матеріалів Головного управління, у тому числі 12 матеріалів були оприлюднені на офіційному вебсайті Кабінету Міністрів України. На системній основі здійснюється співробітництво з регіональними друкованими виданнями «Рідне Прибужжя», «Южная Правда», «Вечерний Николаев». Цьогоріч було розміщено 15 статей з земельних питань.

Щоквартально оприлюднюється актуальний перелік земельних ділянок для безоплатної приватизації у власність, щомісячно – альбоми-атласи з резервування земельних ділянок для учасників АТО (ООС) на території Миколаївської області. Також оперативно на офіційному інтернет-сайті Головного управління надається інформація з кадрових питань: оголошення, графіки та результати конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби, довідки про результати перевірок, передбачених Законом України «Про очищення влади».

У соціальній інтернет-мережі “Facebook” створена та функціонує офіційна сторінка Головного управління для оприлюднення матеріалів основного інтернет-сайту. Регулярно її відвідують біля 500 підписників. Така ж сторінка ведеться у системі мікроблогів Twitter.

Робота по комунікуванню з населенням допомагає попередити негативні явища, дає можливість людям бути вчасно проінформованими. Вона необхідна для підвищення довіри, для покращення розуміння дій влади, для управління в період криз.