Відповідно до Плану роботи з персоналом на 2020 рік  протягом січня-липня 2020 року проведено 117 навчань на робочому місці (внутрішніх навчань), в яких взяли участь 925 державних службовців. Навчання стосувалися питань дотримання та реалізації Закону України про «Державну службу», земельного та іншого законодавства, а також державних стандартів, технологічних інструкцій, інших нормативних актів, що регулюють правовідносини, пов’язані з основною діяльністю Головного управління.

Управлінням персоналом Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області організовано підвищення рівня професійної компетентності для 319 державних службовців Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області, з використанням спеціальних інтернет-платформ: Osvita.diia, Prometheus, EdEra, BYM onlinе, USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку», тощо.

Також 13  державних службовців Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області за програмою дистанційного курсу пройшли підвищення кваліфікації за професійною програмою на базі Навчально-наукового Інституту післядипломної освіти Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП). Під час навчання державні службовці отримали теоретичні та практичні знання з української ділової мови; судової експертизи у земельній сфері; правового забезпечення земельної реформи в Україні; бонітування ґрунтів і еколого-агрохімічної паспортизації земель тощо.

Підвищення рівня професійної компетентності державних службовців Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області сприятиме ефективному вирішенню важливих питань у сфері регулювання земельних відносин, забезпеченню прозорості в процесі прийняття владних рішень.